VİZYONUMUZ

Dünyadaki ahşap askı sektöründe gerek ürün kalitemiz gerek ise hizmet kalitemizi, geniş ve yeniliğe açık ürün yelpazemizle birleştirerek gelinen bu noktada Avrupa’nın en büyük ahşap askı firması olma gururunu korumak ve geliştirmek. Tüm bu çabaların yanında müşterilerimizin menfaatini göz önünde bulundurarak onlara en iyi hizmeti sağlayıp en uygun hizmeti vermek önceliğimizdir.

MİSYONUMUZ

Tekstil pazarının sergideki en büyük ürünü olan ahşap askıyı tüm detaylarıyla müşteriye özel üretebilmek, kalite ve hizmette ödün vermeden müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır. Tekstil sektörünün yeniliklere çok açık ve kolaylıkla uyum sağlayan bir yapıda olduğunu görmemiz üzerine, ilk hedefimiz olan özel tasarımcılar üzerine yoğunlaşarak koleksiyonlarına özel sergi askısı üretimine başladık. Bu sayede zamanla diğer firmaların da kendilerine özel olarak askılarının olabileceğini kanıtladık ve piyasaya yeni bir bakış açısı sağlamış olup büyümemize katkı sağladık.

TARİHÇEMİZ

OSMAN NURİ NOYAN

Kurucumuz Osman Nuri Noyan;

Avrupa standartlarında ahşap askı üretimi ile 1997’de başlattığı çalışmalarını, 1999’da NYN Askı’yı kurup faaliyete geçirdi. Yenilikçi yapısı ve kaliteye verdiği önem ile ahşap askının alışılagelmiş formunun dışında olabileceğini, yeni tasarlanan tüm yan ekipmanları ile çok daha kullanışlı olabileceğini kısa sürede kanıtlamış oldu.
“Bir işi yapıyorsam, en iyisini yapmalıyım.” yaklaşımı ile kısa sürede müşterilerinin güvenini kazandığı gibi kalitesini de kanıtlamış oldu.

.

KALİTE POLİTİKAMIZ

NYN Askı, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak ve beklentilerinin ötesinde çözümler yaratmak için müşteri odaklı yaklaşımı stratejilerinin merkezinde konumlandırır. Bu yaklaşımın başarısı için, insan kaynağının vazgeçilmez ve en önemli değeri olduğunu bilerek sürekli gelişim ve kalite odaklı bir çalışma ortamı yaratmayı hedefler.

Yalın Yönetim felsefesi ile süreçlerini uluslar arası düzeyde rekabet edebilecek şekilde sürekli iyileştirir, bilgi sistemleri ile destekler, yenilikçi ve yaratıcı çalışmaları cesaretlendirir ve AR-GE yaklaşımını stratejik öncelik olarak belirler.

Bu çerçevede müşteri isteklerine en uygun, en ekonomik ve en hızlı çözümleri geliştirip üreteceğimiz ve paydaşlarımıza karşı sorumluluklarımızı sürdürülebilir şekilde yerine getireceğimizi taahhüt ederiz.

BİLGİ GÜVENLİĞİ

Bilgi güvenliği politakamız.

ÇEVRE VE İŞ GÜVENLİĞİ

Çevre ve İş Güvenliği Politikamız